Dodatkowe informacje
| EAN: | 5906660864820 |
| Kod produktu: | 1089 |
| Kod produkcji: | GAD02002 |
| Materiał: | 100% Acrylic, Plastik |
| Wzrost: | 16,5 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,516 kg |
| Objętość: | 500 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
| EAN: | 5906660864820 |
| Kod produktu: | 1089 |
| Kod produkcji: | GAD02002 |
| Materiał: | 100% Acrylic, Plastik |
| Wzrost: | 16,5 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,516 kg |
| Objętość: | 500 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
63,42 zł s VAT
80,74 zł s VAT
63,42 zł s VAT
40,59 zł s VAT
89,74 zł s VAT
49,15 zł s VAT
44,76 zł s VAT
47,17 zł s VAT
53,98 zł s VAT
17,99 zł s VAT
46,08 zł s VAT
51,78 zł s VAT
51,78 zł s VAT
61,96 zł s VAT
77,45 zł s VAT Rabat 20%
49,15 zł s VAT
22,60 zł s VAT
62,97 zł s VAT
50,47 zł s VAT
40,37 zł s VAT
55,95 zł s VAT
63,42 zł s VAT
35,53 zł s VAT
31,16 zł s VAT
62,75 zł s VAT
50,47 zł s VAT
69,12 zł s VAT
48,71 zł s VAT
56,17 zł s VAT
56,17 zł s VAT
66,26 zł s VAT
80,74 zł s VAT
50,03 zł s VAT
121,12 zł s VAT
153,37 zł s VAT
61 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz