Dodatkowe informacje
| EAN: | 5903181017391 |
| Kod produktu: | 19696 |
| Materiał: | Szkło |
| Szerokość: | 9 cm |
| Wzrost: | 14,5 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,495 kg |
| Objętość: | 450 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181017391 |
| Kod produktu: | 19696 |
| Materiał: | Szkło |
| Szerokość: | 9 cm |
| Wzrost: | 14,5 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,495 kg |
| Objętość: | 450 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
62,34 zł s VAT
60,60 zł s VAT
63,01 zł s VAT
63,01 zł s VAT
40,11 zł s VAT
55,81 zł s VAT
22,45 zł s VAT
45,78 zł s VAT
55,59 zł s VAT
17,88 zł s VAT
50,14 zł s VAT
124,90 zł s VAT
46,87 zł s VAT
152,16 zł s VAT
88,48 zł s VAT
89,15 zł s VAT
89,15 zł s VAT
120,33 zł s VAT
48,39 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz