Dostawa towarów

Wysyłka towaru do Paczkomatu InPost

Wysyłka towaru do Paczkomatu InPost

Paczkomat InPost w twojej miejscowości to ekologiczna i zrównoważona forma dostawy - łączy niepotykaną dotąd wydajność z wygodą użytkowania. Jest dostępny 24/7 - zawsze wygodny, zawsze dla ciebie. Nie musisz czekać cały dzień w domu na kuriera, paczkę możesz odebrać w ciągu 7 dni w wybranym przez ciebie punkcie odbioru. Przegląd Paczkomatów znajdziesz bezpośrednio w formularzu zamówienia lub na następnej stronie. (Packeta dostarcza przesyłki do Paczkomatów InPost ze Słowacji.) Dostawa towaru trwa zazwyczaj 2-3 dni robocze.

Twoje zamówienie zostanie dostarczone do wybranego Paczkomatu w ciągu 3 dni roboczych. Po dostarczeniu zamówienia otrzymasz e-mail oraz SMS z kodem PIN, który jest potrzebny przy odbiorze przesyłki.

Uwaga: Paczkomat InPost przyjmuje tylko przesyłki, których wymiary to maksymalnie 41 x 38 x 64 cm, przy czym długość największego boku nie może przekraczać 64 cm. W przypadku przesyłek ponadgabarytowych zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z klientem z możliwością zmiany dostawy kurierem GLS na adres rozliczeniowy klienta z odpowiednią dopłatą za dostawę.

Wysłanie towaru do oddziałów Poczty Polskiej

Wysłanie towaru do oddziałów Poczty Polskiej

Przesyłkę można również odebrać w dowolnym z 17.000 oddziałów Poczty Polskiej. Przegląd oddziałów znajdziesz bezpośrednio w formularzu zamówienia lub na następnej stronie. (Packeta dostarcza przesyłki do oddziałów Poczty Polskiej ze Słowacji.)

Twoje zamówienie zostanie dostarczone do wybranego punktu dostawy w ciągu 3 dni roboczych. Po dostarczeniu zamówienia otrzymasz e-mail oraz SMS. Czas przechowywania paczki wynosi 5 dni roboczych

Uwaga: Poczta Polska przyjmuje tylko przesyłki, których wymiary to maksymalnie 45 x 35 x 25 cm, przy czym długość największego boku nie może przekraczać 60 cm. W przypadku przesyłek ponadgabarytowych zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z klientem z możliwością zmiany dostawy kurierem GLS na adres rozliczeniowy klienta z odpowiednią dopłatą za dostawę.

Wysyłka kurierem Packeta

Wysyłka kurierem Packeta

Towar dostarczamy do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej Packeta na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej pod adres wskazany w zamówieniu. W ten sposób zmniejszyliśmy ryzyko uszkodzenia produktu, a także skróciliśmy czas dostawy przesyłek. Sposób transportu za pośrednictwem firmy kurierskiej jest najbardziej efektywny czasowo, a klient ma pewność, że zamówiony towar dotrze do niego szybko, a przede wszystkim bezpiecznie. Dostawa towaru trwa zazwyczaj 3-4 dni robocze.

Przesyłka zostanie dostarczona do klienta następnego dnia roboczego po zmianie statusu zamówienia na "Wysłane". Standardowe godziny doręczeń przez kuriera to dni robocze od 8:00 do 16:00. Towar nie jest dostarczany w soboty i niedziele!

W dniu dostawy klient otrzyma wiadomość e-mail, a także wiadomość SMS o przewidywanym terminie doręczenia przesyłki na podany w zamówieniu adres e-mail i numer telefonu komórkowego.

Uwaga: Przesyłka kurierska Packeta przyjmuje tylko przesyłki o maksymalnym wymiarze jednego boku 70 cm, przy czym łączna długość wszystkich boków nie może przekroczyć 120 cm. W przypadku przesyłek ponadgabarytowych zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z klientem z możliwością zmiany dostawy kurierem GLS na adres rozliczeniowy klienta z odpowiednią dopłatą za dostawę.

Wysyłka kurierem GLS

Wysyłka kurierem GLS

Towar dostarczamy również do klienta firmą kurierską GLS na terenie całej Rzeczypospolitej Polskiej pod wskazany w zamówieniu adres. W ten sposób zmniejszyliśmy ryzyko uszkodzenia produktu, a także skróciliśmy czas dostawy przesyłek. Sposób transportu za pośrednictwem firmy kurierskiej jest najbardziej efektywny czasowo, a klient ma pewność, że zamówiony towar dotrze do niego szybko, a przede wszystkim bezpiecznie. Dostawa towaru trwa zazwyczaj 2-3 dni robocze.

Przesyłka zostanie dostarczona do klienta następnego dnia roboczego po zmianie statusu zamówienia na "Wysłane". Standardowe godziny doręczeń przez kuriera to dni robocze od 8:00 do 16:00. Towar nie jest dostarczany w soboty i niedziele!

Możliwości dostawy i zapłaty za towar na terenie Polski:

InPost Paczkomaty 24/7

Płatność z góry (kartą online)

Dostawa do urządzenia Paczkomat

26,00 zł

Dostawa do urządzenia Paczkomat - zamówienie powyżej 490 zł

0,00 zł

Poczta Polska

Płatność z góry (kartą online)

Dostawa do oddziałów Poczty Polskiej

26,00 zł

Dostawa do oddziałów Poczty Polskiej - zamówienie powyżej 490 zł

0,00 zł

Przesyłka kurierska Packeta

Płatność z góry (kartą online)

Dostawa pod wskazany adres

26,00 zł

Dostawa pod wskazany adres - zamówienie powyżej 490 zł

0,00 zł

Przesyłka kurierska GLS

Płatność z góry (kartą online)

Dostawa pod wskazany adres

49,00 zł

Dostawa pod wskazany adres - zamówienie powyżej 490 zł

0,00 zł


Zamówienia opłacone do godziny 12:00 (InPost Paczkomaty 24/7, Poczta Polska, przesyłka kurierska Packeta) lub do 13:00 (przesyłka kurierska GLS) zostaną wysłane tego samego dnia i dostarczone na adres klienta w kolejnych dniach roboczych!

W przypadku zamówień opłaconych po w/w terminie czas realizacji rozpoczyna się następnego (roboczego) dnia po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.

Polityka ochrony danych osobowych

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się