Dodatkowe informacje
| EAN: | 5903181017148 |
| Kod produktu: | 19675 |
| Materiał: | Szkło |
| Szerokość: | 9 cm |
| Wzrost: | 14,5 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,485 kg |
| Objętość: | 450 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181017148 |
| Kod produktu: | 19675 |
| Materiał: | Szkło |
| Szerokość: | 9 cm |
| Wzrost: | 14,5 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,485 kg |
| Objętość: | 450 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
50,30 zł s VAT
47,02 zł s VAT
36,74 zł s VAT
67,36 zł s VAT
67,36 zł s VAT
35,87 zł s VAT
47,89 zł s VAT
67,36 zł s VAT
67,36 zł s VAT
77,86 zł s VAT
26,90 zł s VAT
63,21 zł s VAT
63,21 zł s VAT
40,24 zł s VAT
22,53 zł s VAT
45,93 zł s VAT
55,77 zł s VAT
17,93 zł s VAT
50,30 zł s VAT
60,80 zł s VAT
42,65 zł s VAT
17,48 zł s VAT
120,72 zł s VAT
66,05 zł s VAT
55,99 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz