Dodatkowe informacje
| EAN: | 5903181010057 |
| Kod produktu: | 15524 |
| Materiał: | Szkło |
| Szerokość: | 9,6 cm |
| Wzrost: | 16,5 cm |
| Głębokość: | 9,6 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,436 kg |
| Objętość: | 600 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181010057 |
| Kod produktu: | 15524 |
| Materiał: | Szkło |
| Szerokość: | 9,6 cm |
| Wzrost: | 16,5 cm |
| Głębokość: | 9,6 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,436 kg |
| Objętość: | 600 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
22,60 zł s VAT
17,99 zł s VAT
89,06 zł s VAT
63,42 zł s VAT
53,98 zł s VAT
46,08 zł s VAT
63,42 zł s VAT
49,15 zł s VAT
50,47 zł s VAT
40,37 zł s VAT
55,95 zł s VAT
63,42 zł s VAT
31,16 zł s VAT
51,78 zł s VAT
62,75 zł s VAT
50,47 zł s VAT
48,71 zł s VAT
56,17 zł s VAT
56,17 zł s VAT
66,26 zł s VAT
121,12 zł s VAT
61 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz