Dodatkowe informacje
| EAN: | 5907779952224 |
| Kod produktu: | 5610 |
| Kod produkcji: | GAD00252 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 5 cm |
| Wzrost: | 7 cm |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 0,070 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
| EAN: | 5907779952224 |
| Kod produktu: | 5610 |
| Kod produkcji: | GAD00252 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 5 cm |
| Wzrost: | 7 cm |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 0,070 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
63,82 zł s VAT
75,07 zł s VAT
40,85 zł s VAT
45,04 zł s VAT
64,28 zł s VAT
64,28 zł s VAT
64,28 zł s VAT
64,28 zł s VAT
17,20 zł s VAT
53,87 zł s VAT
60,28 zł s VAT
54,32 zł s VAT
19,87 zł s VAT
11,04 zł s VAT
62,05 zł s VAT
64,28 zł s VAT
78,39 zł s VAT
18,11 zł s VAT
58,51 zł s VAT
154,34 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz