Dodatkowe informacje
| EAN: | 5906660861645 |
| Kod produktu: | 5900 |
| Kod produkcji: | GAD01962 |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Wzrost: | 2,5 cm |
| Głębokość: | 2,5 cm |
| Waga: | 0,246 kg |
| Zawartość opakowania: | 4 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
| EAN: | 5906660861645 |
| Kod produktu: | 5900 |
| Kod produkcji: | GAD01962 |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Wzrost: | 2,5 cm |
| Głębokość: | 2,5 cm |
| Waga: | 0,246 kg |
| Zawartość opakowania: | 4 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
88,46 zł s VAT
62,99 zł s VAT
118,78 zł s VAT
62,99 zł s VAT
89,13 zł s VAT
44,45 zł s VAT
22,23 zł s VAT
32,69 zł s VAT
55,09 zł s VAT
68,87 zł s VAT Rabat 20%
31,17 zł s VAT
62,32 zł s VAT
37,05 zł s VAT
117,69 zł s VAT
68,65 zł s VAT
53,61 zł s VAT
46,86 zł s VAT
89,35 zł s VAT
80,20 zł s VAT
49,69 zł s VAT
19,61 zł s VAT
68,87 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz