Dodatkowe informacje
| EAN: | 5903181015113 |
| Kod produktu: | 18132 |
| Materiał: | Silikon |
| Szerokość: | 18 cm |
| Wzrost: | 11,5 cm |
| Głębokość: | 1,5 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 0,081 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181015113 |
| Kod produktu: | 18132 |
| Materiał: | Silikon |
| Szerokość: | 18 cm |
| Wzrost: | 11,5 cm |
| Głębokość: | 1,5 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 0,081 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
31,60 zł s VAT
15,36 zł s VAT
22,38 zł s VAT
63,42 zł s VAT
61,96 zł s VAT
77,45 zł s VAT Rabat 20%
119,58 zł s VAT
159,73 zł s VAT
242,41 zł s VAT
223,80 zł s VAT
47,17 zł s VAT
89,96 zł s VAT
119,58 zł s VAT
19,75 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz