Dodatkowe informacje
| EAN: | 5903181048883 |
| Kod produktu: | 19117 |
| Materiał: | Szkło |
| Szerokość: | 10,5 cm |
| Wzrost: | 15 cm |
| Głębokość: | 14,5 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,335 kg |
| Objętość: | 700 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181048883 |
| Kod produktu: | 19117 |
| Materiał: | Szkło |
| Szerokość: | 10,5 cm |
| Wzrost: | 15 cm |
| Głębokość: | 14,5 cm |
| Kolor: | Bezbarwny |
| Waga: | 0,335 kg |
| Objętość: | 700 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
103,13 zł s VAT
191,11 zł s VAT
153,15 zł s VAT
125,72 zł s VAT
55,47 zł s VAT
69,34 zł s VAT Rabat 20%
53,98 zł s VAT
31,38 zł s VAT
61,96 zł s VAT
77,45 zł s VAT Rabat 20%
49,15 zł s VAT
120,68 zł s VAT
20,19 zł s VAT
20,19 zł s VAT
119,58 zł s VAT
63,42 zł s VAT
22,38 zł s VAT
89,96 zł s VAT
80,74 zł s VAT
50,03 zł s VAT
119,58 zł s VAT
120,68 zł s VAT
92,15 zł s VAT
55,73 zł s VAT
98,51 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz