Dodatkowe informacje
| EAN: | 4029811419470 |
| Kod produktu: | 18244 |
| Materiał: | Kamień |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Wzrost: | 2,5 cm |
| Głębokość: | 2,5 cm |
| Kolor: | Siwy |
| Waga: | 0,280 kg |
| Zawartość opakowania: | 6 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811419470 |
| Kod produktu: | 18244 |
| Materiał: | Kamień |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Wzrost: | 2,5 cm |
| Głębokość: | 2,5 cm |
| Kolor: | Siwy |
| Waga: | 0,280 kg |
| Zawartość opakowania: | 6 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
119,58 zł s VAT
61,96 zł s VAT
77,45 zł s VAT Rabat 20%
63,42 zł s VAT
53,98 zł s VAT
55,47 zł s VAT
69,34 zł s VAT Rabat 20%
44,76 zł s VAT
63,42 zł s VAT
89,06 zł s VAT
89,74 zł s VAT
89,74 zł s VAT
159,73 zł s VAT
242,41 zł s VAT
223,80 zł s VAT
12,73 zł s VAT
37,30 zł s VAT
118,48 zł s VAT
119,58 zł s VAT
89,96 zł s VAT
69,12 zł s VAT
48,71 zł s VAT
80,74 zł s VAT
50,03 zł s VAT
19,75 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz