Dodatkowe informacje
| EAN: | 4007698161705 |
| Kod produktu: | 17039 |
| Kod produkcji: | 10016170 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wzrost: | 8 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 0,300 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
| EAN: | 4007698161705 |
| Kod produktu: | 17039 |
| Kod produkcji: | 10016170 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wzrost: | 8 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 0,300 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
67,26 zł s VAT
67,26 zł s VAT
67,26 zł s VAT
77,74 zł s VAT
84,73 zł s VAT
108,53 zł s VAT
78,18 zł s VAT
124,47 zł s VAT
35,81 zł s VAT
87,79 zł s VAT
47,82 zł s VAT
74,90 zł s VAT
80,80 zł s VAT
62,46 zł s VAT
51,54 zł s VAT
24,68 zł s VAT
71,63 zł s VAT
64,86 zł s VAT
29,26 zł s VAT
17,46 zł s VAT
102,85 zł s VAT
102,85 zł s VAT
80,80 zł s VAT
80,80 zł s VAT
60,49 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz