Dodatkowe informacje
| EAN: | 4029811421008 |
| Kod produktu: | 5558 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 11 cm |
| Wzrost: | 13 cm |
| Kolor: | Biały |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Waga: | 0,870 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811421008 |
| Kod produktu: | 5558 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 11 cm |
| Wzrost: | 13 cm |
| Kolor: | Biały |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Waga: | 0,870 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
21,94 zł s VAT
15,80 zł s VAT
58,56 zł s VAT
68,90 zł s VAT Rabat 15%
15,80 zł s VAT
21,72 zł s VAT
66,70 zł s VAT
68,68 zł s VAT
65,61 zł s VAT
59,90 zł s VAT
53,98 zł s VAT
64,07 zł s VAT
52,44 zł s VAT
67,14 zł s VAT
60,34 zł s VAT
83,16 zł s VAT
65,82 zł s VAT
28,52 zł s VAT
44,76 zł s VAT
54,43 zł s VAT
33,35 zł s VAT
39,06 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz