Dodatkowe informacje
| EAN: | 5903181014116 |
| Kod produktu: | 18188 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 7,7 cm |
| Wzrost: | 10,4 cm |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 0,335 kg |
| Objętość: | 390 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181014116 |
| Kod produktu: | 18188 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 7,7 cm |
| Wzrost: | 10,4 cm |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 0,335 kg |
| Objętość: | 390 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
68,68 zł s VAT
49,15 zł s VAT
53,08 zł s VAT
110,59 zł s VAT
62,52 zł s VAT
58,56 zł s VAT
68,90 zł s VAT Rabat 15%
21,94 zł s VAT
21,72 zł s VAT
66,70 zł s VAT
52,44 zł s VAT
67,14 zł s VAT
60,34 zł s VAT
28,52 zł s VAT
44,76 zł s VAT
83,16 zł s VAT
83,16 zł s VAT
33,35 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz