Dodatkowe informacje
| EAN: | 5903181014109 |
| Kod produktu: | 18187 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 7,7 cm |
| Wzrost: | 10,4 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,335 kg |
| Objętość: | 360 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181014109 |
| Kod produktu: | 18187 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 7,7 cm |
| Wzrost: | 10,4 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,335 kg |
| Objętość: | 360 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
65,29 zł s VAT
52,83 zł s VAT
48,92 zł s VAT
66,39 zł s VAT
21,62 zł s VAT
21,84 zł s VAT
58,28 zł s VAT
68,57 zł s VAT Rabat 15%
52,19 zł s VAT
66,82 zł s VAT
60,05 zł s VAT
28,39 zł s VAT
44,55 zł s VAT
33,19 zł s VAT
82,76 zł s VAT
82,76 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz