Dodatkowe informacje
| EAN: | 8586023486172 |
| Kod produktu: | 6608 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 11 cm |
| Wzrost: | 13 cm |
| Kolor: | Biały |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Waga: | 0,870 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
| EAN: | 8586023486172 |
| Kod produktu: | 6608 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 11 cm |
| Wzrost: | 13 cm |
| Kolor: | Biały |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Waga: | 0,870 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
21,94 zł s VAT
35,11 zł s VAT
59,24 zł s VAT
43,22 zł s VAT
58,56 zł s VAT
68,90 zł s VAT Rabat 15%
21,72 zł s VAT
60,34 zł s VAT
33,35 zł s VAT
17,09 zł s VAT
73,72 zł s VAT
80,74 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz