Dodatkowe informacje
| EAN: | 4007698115081 |
| Kod produktu: | 17178 |
| Kod produkcji: | 10011508 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wzrost: | 9 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 0,444 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
| EAN: | 4007698115081 |
| Kod produktu: | 17178 |
| Kod produkcji: | 10011508 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 20 cm |
| Wzrost: | 9 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 0,444 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
88,21 zł s VAT
125,07 zł s VAT
114,97 zł s VAT
78,55 zł s VAT
109,05 zł s VAT
85,13 zł s VAT
67,58 zł s VAT
67,58 zł s VAT
35,98 zł s VAT
67,58 zł s VAT
78,11 zł s VAT
47,17 zł s VAT
88,21 zł s VAT
88,21 zł s VAT
114,97 zł s VAT
71,97 zł s VAT
17,54 zł s VAT
103,34 zł s VAT
103,34 zł s VAT
63,85 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz