Dodatkowe informacje
| EAN: | 4029811452507 |
| Kod produktu: | 19281 |
| Kod produkcji: | 78/5771 |
| Materiał: | Poliresin |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wzrost: | 12 cm |
| Kolor: | Czarny, Złoty |
| Waga: | 0,550 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811452507 |
| Kod produktu: | 19281 |
| Kod produkcji: | 78/5771 |
| Materiał: | Poliresin |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wzrost: | 12 cm |
| Kolor: | Czarny, Złoty |
| Waga: | 0,550 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
63,55 zł s VAT
64,86 zł s VAT
66,39 zł s VAT
82,33 zł s VAT
67,26 zł s VAT
67,26 zł s VAT
67,26 zł s VAT
67,26 zł s VAT
64,42 zł s VAT
64,42 zł s VAT
77,74 zł s VAT
114,43 zł s VAT
124,47 zł s VAT
35,81 zł s VAT
47,82 zł s VAT
71,63 zł s VAT
64,86 zł s VAT
63,57 zł s VAT
80,80 zł s VAT
80,80 zł s VAT
102,85 zł s VAT
102,85 zł s VAT
114,43 zł s VAT
17,46 zł s VAT
70,32 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz