Dodatkowe informacje
| EAN: | 7290106865952 |
| Kod produktu: | 15937 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 6 cm |
| Wzrost: | 4 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Waga: | 0,020 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
| EAN: | 7290106865952 |
| Kod produktu: | 15937 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 6 cm |
| Wzrost: | 4 cm |
| Głębokość: | 2 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Waga: | 0,020 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
55,90 zł s VAT
51,54 zł s VAT
34,24 zł s VAT
48,92 zł s VAT Rabat 30%
62,45 zł s VAT
51,54 zł s VAT
45,64 zł s VAT
129,50 zł s VAT
58,09 zł s VAT
53,27 zł s VAT
55,03 zł s VAT
17,91 zł s VAT
46,51 zł s VAT
55,03 zł s VAT
60,27 zł s VAT
62,23 zł s VAT
57,43 zł s VAT
54,59 zł s VAT
75,56 zł s VAT
78,40 zł s VAT
75,99 zł s VAT
104,82 zł s VAT
104,60 zł s VAT
100,23 zł s VAT
45,86 zł s VAT
75,99 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz