Dodatkowe informacje
| EAN: | 7290106860087 |
| Kod produktu: | 1068 |
| Kod produkcji: | PE008 |
| Materiał: | Plastik |
| Wzrost: | 20 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Waga: | 0,230 kg |
| Zawartość opakowania: | 8 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
| EAN: | 7290106860087 |
| Kod produktu: | 1068 |
| Kod produkcji: | PE008 |
| Materiał: | Plastik |
| Wzrost: | 20 cm |
| Kolor: | Zielony |
| Waga: | 0,230 kg |
| Zawartość opakowania: | 8 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
51,54 zł s VAT
53,27 zł s VAT
45,64 zł s VAT
89,09 zł s VAT
76,43 zł s VAT
58,09 zł s VAT
40,40 zł s VAT
59,62 zł s VAT
104,82 zł s VAT
78,40 zł s VAT
40,18 zł s VAT
84,95 zł s VAT
53,72 zł s VAT
46,51 zł s VAT
21,40 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz