Dodatkowe informacje
| EAN: | 7290016067552 |
| Kod produktu: | 15919 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 6,1 cm |
| Wzrost: | 33,4 cm |
| Głębokość: | 4,5 cm |
| Kolor: | Żółty |
| Waga: | 0,082 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Monkey Business |
| EAN: | 7290016067552 |
| Kod produktu: | 15919 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 6,1 cm |
| Wzrost: | 33,4 cm |
| Głębokość: | 4,5 cm |
| Kolor: | Żółty |
| Waga: | 0,082 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Monkey Business |
55,81 zł s VAT
51,45 zł s VAT
53,18 zł s VAT
59,51 zł s VAT
51,45 zł s VAT
57,77 zł s VAT
45,56 zł s VAT
62,34 zł s VAT
54,93 zł s VAT
59,51 zł s VAT
54,50 zł s VAT
62,12 zł s VAT
57,33 zł s VAT
40,11 zł s VAT
100,06 zł s VAT
75,42 zł s VAT
46,43 zł s VAT
21,36 zł s VAT
45,78 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz