Dodatkowe informacje
| EAN: | 8586023488343 |
| Kod produktu: | 15924 |
| Materiał: | Silikon |
| Szerokość: | 2,2 cm |
| Wzrost: | 4,8 cm |
| Głębokość: | 4,5 cm |
| Kolor: | Biały, Czerwony |
| Waga: | 0,050 kg |
| Zawartość opakowania: | 2 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Monkey Business |
| EAN: | 8586023488343 |
| Kod produktu: | 15924 |
| Materiał: | Silikon |
| Szerokość: | 2,2 cm |
| Wzrost: | 4,8 cm |
| Głębokość: | 4,5 cm |
| Kolor: | Biały, Czerwony |
| Waga: | 0,050 kg |
| Zawartość opakowania: | 2 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Monkey Business |
56,17 zł s VAT
51,78 zł s VAT
53,53 zł s VAT
46,74 zł s VAT
34,40 zł s VAT
49,15 zł s VAT Rabat 30%
51,78 zł s VAT
62,75 zł s VAT
55,29 zł s VAT
62,52 zł s VAT
52,95 zł s VAT
59,90 zł s VAT
54,85 zł s VAT
75,92 zł s VAT
76,14 zł s VAT
75,52 zł s VAT
105,32 zł s VAT
40,37 zł s VAT
60,78 zł s VAT
46,74 zł s VAT
21,50 zł s VAT
76,36 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz