Dodatkowe informacje
| EAN: | 7290106868366 |
| Kod produktu: | 15858 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 8 cm |
| Wzrost: | 7,6 cm |
| Głębokość: | 1,3 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 0,070 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
| EAN: | 7290106868366 |
| Kod produktu: | 15858 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 8 cm |
| Wzrost: | 7,6 cm |
| Głębokość: | 1,3 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Waga: | 0,070 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
47,83 zł s VAT
32,47 zł s VAT
53,53 zł s VAT
78,77 zł s VAT
58,15 zł s VAT
40,59 zł s VAT
130,11 zł s VAT
59,90 zł s VAT
46,74 zł s VAT
56,17 zł s VAT
62,75 zł s VAT
51,78 zł s VAT
51,78 zł s VAT
34,40 zł s VAT
49,15 zł s VAT Rabat 30%
17,99 zł s VAT
46,74 zł s VAT
60,56 zł s VAT
53,98 zł s VAT
75,52 zł s VAT
54,85 zł s VAT
62,52 zł s VAT
59,25 zł s VAT
57,71 zł s VAT
75,92 zł s VAT
46,08 zł s VAT
76,36 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz