Dodatkowe informacje
| EAN: | 5903181043437 |
| Kod produktu: | 15818 |
| Materiał: | Porcelana |
| Szerokość: | 8,4 cm |
| Wzrost: | 8,5 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,250 kg |
| Objętość: | 270 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181043437 |
| Kod produktu: | 15818 |
| Materiał: | Porcelana |
| Szerokość: | 8,4 cm |
| Wzrost: | 8,5 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,250 kg |
| Objętość: | 270 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
52,83 zł s VAT
15,72 zł s VAT
82,76 zł s VAT
110,06 zł s VAT
15,72 zł s VAT
62,23 zł s VAT
82,76 zł s VAT
47,61 zł s VAT
69,01 zł s VAT
60,05 zł s VAT
21,84 zł s VAT
82,76 zł s VAT
53,27 zł s VAT
44,55 zł s VAT
33,19 zł s VAT
17,01 zł s VAT
80,36 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz