Dodatkowe informacje
| EAN: | 4029811336326 |
| Kod produktu: | 17606 |
| Kod produkcji: | 78/5735 |
| Materiał: | Poliresin |
| Szerokość: | 16 cm |
| Wzrost: | 12 cm |
| Kolor: | Biały, Brązowy |
| Waga: | 0,460 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811336326 |
| Kod produktu: | 17606 |
| Kod produkcji: | 78/5735 |
| Materiał: | Poliresin |
| Szerokość: | 16 cm |
| Wzrost: | 12 cm |
| Kolor: | Biały, Brązowy |
| Waga: | 0,460 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
60,05 zł s VAT
47,82 zł s VAT
74,03 zł s VAT
49,13 zł s VAT
106,77 zł s VAT
37,12 zł s VAT
37,12 zł s VAT
64,42 zł s VAT
64,42 zł s VAT
12,88 zł s VAT
12,88 zł s VAT
64,86 zł s VAT
82,33 zł s VAT
66,39 zł s VAT
74,90 zł s VAT
117,70 zł s VAT
117,70 zł s VAT
29,70 zł s VAT
87,79 zł s VAT
56,12 zł s VAT
80,80 zł s VAT
80,80 zł s VAT
63,57 zł s VAT
64,42 zł s VAT
46,95 zł s VAT
60,49 zł s VAT
70,32 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz