Dodatkowe informacje
| EAN: | 4029811417162 |
| Kod produktu: | 15690 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wzrost: | 13 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,440 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811417162 |
| Kod produktu: | 15690 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 15 cm |
| Wzrost: | 13 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,440 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
22,49 zł s VAT
39,96 zł s VAT
24,68 zł s VAT
7,86 zł s VAT
15,72 zł s VAT Rabat 50%
44,72 zł s VAT
55,90 zł s VAT Rabat 20%
46,95 zł s VAT
124,47 zł s VAT
108,53 zł s VAT
31,45 zł s VAT
30,35 zł s VAT
36,69 zł s VAT
21,84 zł s VAT
63,55 zł s VAT
17,46 zł s VAT
31,45 zł s VAT
40,18 zł s VAT
37,12 zł s VAT
42,58 zł s VAT
25,11 zł s VAT
25,11 zł s VAT
25,11 zł s VAT
55,90 zł s VAT
66,39 zł s VAT
29,70 zł s VAT
64,86 zł s VAT
51,54 zł s VAT
40,18 zł s VAT
29,26 zł s VAT
46,95 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz