Dodatkowe informacje
| EAN: | 8586023488367 |
| Kod produktu: | 15866 |
| Materiał: | Metal |
| Szerokość: | 23 cm |
| Wzrost: | 19,5 cm |
| Głębokość: | 14,5 cm |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 0,450 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 ks |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
| EAN: | 8586023488367 |
| Kod produktu: | 15866 |
| Materiał: | Metal |
| Szerokość: | 23 cm |
| Wzrost: | 19,5 cm |
| Głębokość: | 14,5 cm |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 0,450 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 ks |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
120,90 zł s VAT
78,77 zł s VAT
22,60 zł s VAT
37,30 zł s VAT
36,86 zł s VAT
128,14 zł s VAT
44,94 zł s VAT
56,17 zł s VAT Rabat 20%
40,59 zł s VAT
24,57 zł s VAT
55,73 zł s VAT
55,73 zł s VAT
55,73 zł s VAT
134,72 zł s VAT
168,73 zł s VAT
116,72 zł s VAT
206,68 zł s VAT
43,88 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz