Uwaga: Produkt ze względu na swoje gabaryty nie może zostać dostarczony do Paczkomatu InPost ani do oddziału Poczty Polskiej, tylko pod wskazany adres! W przypadku wybrania innego sposobu transportu pomimo ostrzeżenia, zastrzegamy sobie prawo do zmiany sposobu dostawy (za dodatkową opłatą) lub anulowania takiego zamówienia.

Drewniany stojak na butelki wina

85,75 zł s VAT

Drewniany stojak na butelki wina to ładny i praktyczny stojak, w którym można przechowywać do 6 ulubionych butelek wina. Wykonany jest z drewna i posiada angielski napis "Good Wine Good Times". W spiżarni możesz ustawić stojak oparty o ścianę i w razie potrzeby przechowywać w nim wino. To dobry pomysł na prezent dla każdego winiarza lub stylowy dodatek do każdego domu. Czytaj więcej

Dostępność: W magazynie

Na stanie: 2 szt

Dostarczymy w dniu: 29.4.2024

Dodatkowe informacje

Kod produktu: 15796
Materiał: Drewno
Szerokość: 24 cm
Wzrost: 60 cm
Kolor: Brązowy
Zawartość opakowania: 1 szt

Dyskusja (0)

Nowy komentarz

Kod kontrolny

i

* (Obowiązkowe)

Pytanie o produkt

Nowe pytanie dotyczące produktu

Kod kontrolny

i

* (Obowiązkowe)

Podobne produkty

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.

Polityka ochrony danych osobowych

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się