Dodatkowe informacje
| EAN: | 8586023488350 |
| Kod produktu: | 15865 |
| Materiał: | 100% Poliester, Metal |
| Szerokość: | 22 cm |
| Wzrost: | 21 cm |
| Głębokość: | 19 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,374 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
| EAN: | 8586023488350 |
| Kod produktu: | 15865 |
| Materiał: | 100% Poliester, Metal |
| Szerokość: | 22 cm |
| Wzrost: | 21 cm |
| Głębokość: | 19 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,374 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Peleg Design |
78,77 zł s VAT
22,60 zł s VAT
37,30 zł s VAT
129,89 zł s VAT
36,86 zł s VAT
206,68 zł s VAT
139,11 zł s VAT
161,70 zł s VAT
150,08 zł s VAT
206,68 zł s VAT
66,70 zł s VAT
47,17 zł s VAT
134,72 zł s VAT
168,73 zł s VAT
116,72 zł s VAT
206,68 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz