Dodatkowe informacje
| EAN: | 4037698000216 |
| Kod produktu: | 890 |
| Kod produkcji: | 00021 |
| Materiał: | Papier |
| Szerokość: | 9 cm |
| Wzrost: | 10 cm |
| Przeciętny: | 9 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,150 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Paper + Design |
| EAN: | 4037698000216 |
| Kod produktu: | 890 |
| Kod produkcji: | 00021 |
| Materiał: | Papier |
| Szerokość: | 9 cm |
| Wzrost: | 10 cm |
| Przeciętny: | 9 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,150 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Paper + Design |
13,25 zł s VAT
20,31 zł s VAT
7,95 zł s VAT
15,90 zł s VAT Rabat 50%
49,68 zł s VAT
45,27 zł s VAT
21,86 zł s VAT
18,11 zł s VAT
18,11 zł s VAT
18,11 zł s VAT
25,39 zł s VAT
25,39 zł s VAT
18,11 zł s VAT
25,39 zł s VAT
20,31 zł s VAT
20,31 zł s VAT
26,25 zł s VAT
25,39 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz