Ponad 4000 produktów w magazynie

Ponad 4000 rodzajów super prezentów (produkty są sukcesywnie tłumaczone i dodawane do sklepu) w sklepie internetowym KupMa.pl jest natychmiast dostępnych dla klientów. Towar, który fizycznie mamy na stanie, można umieścić w koszyku i zamówić. Stale uzupełniamy stany magazynowe i aktualizujemy dostępność w regularnych odstępach czasu.

Abyśmy mogli jak najszybciej rozpocząć realizację twojego zamówienia i jak najszybciej dotrzeć do ciebie z zamówionym towarem, prosimy o poprawne i bezbłędne wypełnienie wszystkich obowiązkowych danych oraz dokładnego adresu lub wybranego punktu dostawy.


Zamówienia opłacone do godziny 12:00 (InPost Paczkomaty 24/7, Poczta Polska, przesyłka kurierska Packeta) lub do 13:00 (przesyłka kurierska GLS) zostaną wysłane tego samego dnia i dostarczone na adres klienta w kolejnych dniach roboczych!

W przypadku zamówień opłaconych po w/w terminie czas realizacji rozpoczyna się następnego (roboczego) dnia po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Nie wolno przeoczyć:

Na następnej stroni znajdziesz przegląd najczęstszych błędów podczas składania zamówienia.

Zobacz jak wygląda potwierdzenie (informacje na stronie oraz otrzymany e-mail) o pomyślnej realizacji zamówienia.

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.

Polityka ochrony danych osobowych

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się