Dodatkowe informacje
| EAN: | 8434077261828 |
| Kod produktu: | 765 |
| Kod produkcji: | 26182 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 10 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,030 kg |
| Zawartość opakowania: | 12 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Fiestas Guirca |
| EAN: | 8434077261828 |
| Kod produktu: | 765 |
| Kod produkcji: | 26182 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 10 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,030 kg |
| Zawartość opakowania: | 12 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Fiestas Guirca |
4,91 zł s VAT
9,83 zł s VAT Rabat 50%
13,10 zł s VAT
15,94 zł s VAT
14,63 zł s VAT
15,94 zł s VAT
12,45 zł s VAT
24,46 zł s VAT
24,46 zł s VAT
17,91 zł s VAT
4,37 zł s VAT
6,33 zł s VAT
12,23 zł s VAT
12,45 zł s VAT
10,31 zł s VAT
12,88 zł s VAT Rabat 20%
6,33 zł s VAT
10,70 zł s VAT
8,06 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz