Dodatkowe informacje
| EAN: | 8434077261835 |
| Kod produktu: | 361 |
| Kod produkcji: | 26183 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 7 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,040 kg |
| Zawartość opakowania: | 12 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Fiestas Guirca |
| EAN: | 8434077261835 |
| Kod produktu: | 361 |
| Kod produkcji: | 26183 |
| Materiał: | Plastik |
| Szerokość: | 7 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,040 kg |
| Zawartość opakowania: | 12 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Fiestas Guirca |
13,08 zł s VAT
15,91 zł s VAT
14,60 zł s VAT
15,91 zł s VAT
24,41 zł s VAT
10,68 zł s VAT
10,29 zł s VAT
12,86 zł s VAT Rabat 20%
24,41 zł s VAT
6,32 zł s VAT
4,36 zł s VAT
6,32 zł s VAT
12,20 zł s VAT
12,42 zł s VAT
8,04 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz