Dodatkowe informacje
| EAN: | 8592539100204 |
| Kod produktu: | 309 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wzrost: | 25 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,250 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Divja |
| EAN: | 8592539100204 |
| Kod produktu: | 309 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wzrost: | 25 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0,250 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Divja |
79,23 zł s VAT
81,21 zł s VAT
53,84 zł s VAT
52,09 zł s VAT
28,47 zł s VAT
47,45 zł s VAT Rabat 40%
43,48 zł s VAT
67,76 zł s VAT
49 zł s VAT
56,94 zł s VAT
56,94 zł s VAT
65,99 zł s VAT
65,99 zł s VAT
56,50 zł s VAT
34,43 zł s VAT
65,99 zł s VAT
130,88 zł s VAT
Wchodzisz na stronę z towarami, których sprzedaż jest ograniczona
do 18 roku życia. Uzyskując dostęp do tej witryny, wyraźnie zgadzasz
się i potwierdzasz, że osiągnąłeś ten wiek oraz że wchodzisz dobrowolnie
i że nie zezwolisz na dostęp do tej witryny nieletnim.
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz