Dodatkowe informacje
| EAN: | 8592539300161 |
| Kod produktu: | 19715 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 28 cm |
| Wzrost: | 40 cm |
| Głębokość: | 8 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Wersja językowa: | Niemiecka |
| Waga: | 0,275 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Divja |
| EAN: | 8592539300161 |
| Kod produktu: | 19715 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 28 cm |
| Wzrost: | 40 cm |
| Głębokość: | 8 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Wersja językowa: | Niemiecka |
| Waga: | 0,275 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Divja |
65,18 zł s VAT
66,92 zł s VAT
65,18 zł s VAT
66,92 zł s VAT
142,78 zł s VAT
26,81 zł s VAT
51,45 zł s VAT
80,21 zł s VAT
48,83 zł s VAT
51,45 zł s VAT
51,45 zł s VAT
78,26 zł s VAT
53,18 zł s VAT
53,18 zł s VAT
48,39 zł s VAT
65,18 zł s VAT
65,18 zł s VAT
26,81 zł s VAT
129,27 zł s VAT
34,01 zł s VAT
55,81 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz