Dodatkowe informacje
| EAN: | 4007698540814 |
| Kod produktu: | 19137 |
| Kod produkcji: | 10039048 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 11 cm |
| Wzrost: | 15,5 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | Wielobarwny |
| Waga: | 0,390 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
| EAN: | 4007698540814 |
| Kod produktu: | 19137 |
| Kod produkcji: | 10039048 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 11 cm |
| Wzrost: | 15,5 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | Wielobarwny |
| Waga: | 0,390 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
56,17 zł s VAT
53,10 zł s VAT
40,37 zł s VAT
41,69 zł s VAT
31,60 zł s VAT
35,11 zł s VAT
81,18 zł s VAT
81,18 zł s VAT
47,17 zł s VAT
83,82 zł s VAT
35,98 zł s VAT
48,05 zł s VAT
17,55 zł s VAT
58,36 zł s VAT
47,17 zł s VAT
81,86 zł s VAT
31,60 zł s VAT
47,17 zł s VAT
31,60 zł s VAT
31,60 zł s VAT
31,60 zł s VAT
63,85 zł s VAT
29,84 zł s VAT
47,17 zł s VAT
29,40 zł s VAT
22,60 zł s VAT
40,37 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz