Dodatkowe informacje
| EAN: | 4260185595357 |
| Kod produktu: | 18274 |
| Kod produkcji: | 10027140 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 13 cm |
| Wzrost: | 11 cm |
| Głębokość: | 7,5 cm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 0,228 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
| EAN: | 4260185595357 |
| Kod produktu: | 18274 |
| Kod produkcji: | 10027140 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 13 cm |
| Wzrost: | 11 cm |
| Głębokość: | 7,5 cm |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Waga: | 0,228 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
35,87 zł s VAT
47,02 zł s VAT
31,49 zł s VAT
40,24 zł s VAT
80,92 zł s VAT
47,89 zł s VAT
80,92 zł s VAT
83,54 zł s VAT
52,92 zł s VAT
66,05 zł s VAT
55,99 zł s VAT
17,50 zł s VAT
58,17 zł s VAT
58,17 zł s VAT
63,64 zł s VAT
22,53 zł s VAT
40,24 zł s VAT
29,74 zł s VAT
29,31 zł s VAT
47,02 zł s VAT
31,49 zł s VAT
31,49 zł s VAT
31,49 zł s VAT
31,49 zł s VAT
81,59 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz