Uwaga: Produkt ze względu na swoje gabaryty nie może zostać dostarczony do Paczkomatu InPost ani do oddziału Poczty Polskiej, tylko pod wskazany adres! W przypadku wybrania innego sposobu transportu pomimo ostrzeżenia, zastrzegamy sobie prawo do zmiany sposobu dostawy (za dodatkową opłatą) lub anulowania takiego zamówienia.

Parasolka Milky Kiss z jednorożcami

42,14 zł s VAT

Czy wiesz, jak zamienić ponury deszczowy dzień w radosny i piękny dzień? Po prostu podaruj swojej córce tę kolorową parasolkę. Kolory ładnie się blendują, a córka od razu rozpozna, że ​​to parasolka Milky Kiss. Jak wszystkie produkty tej marki, parasolka jest super modna. Chodzenie do szkoły w deszczu nie będzie już dla niej problemem. Parasolka ma nadruk z jednorożcami. Powiedz, kto ich nie lubi? Rękojeść jest okrągła i dobrze trzyma. Parasolka jest lekka i ma wymiary to 63 x 70 x 70 cm. Czytaj więcej

Dostępność: W magazynie

Na stanie: 8 szt

Dostarczymy w dniu: 26.4.2024

Dodatkowe informacje

Kod produktu: 16633
Kod produkcji: 037-1427
Materiał: 100% Poliester, Plastik
Wzrost: 63 cm
Przeciętny: 70 cm
Kolor: Fioletowy
Licencja: Milky Kiss
Waga: 0,240 kg
Zawartość opakowania: 1 szt

Dyskusja (0)

Nowy komentarz

Kod kontrolny

i

* (Obowiązkowe)

Pytanie o produkt

Nowe pytanie dotyczące produktu

Kod kontrolny

i

* (Obowiązkowe)

Podobne produkty

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.

Polityka ochrony danych osobowych

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się