Uwaga: Produkt ze względu na swoje gabaryty nie może zostać dostarczony do Paczkomatu InPost ani do oddziału Poczty Polskiej, tylko pod wskazany adres! W przypadku wybrania innego sposobu transportu pomimo ostrzeżenia, zastrzegamy sobie prawo do zmiany sposobu dostawy (za dodatkową opłatą) lub anulowania takiego zamówienia.

Dziecięca parasolka Pszczoła

43,86 zł s VAT

Urocza i wesoła parasolka dla dzieci Pszczoła z pewnością ucieszy wszystkich małych miłośników tych zwierząt. Posłuży jako świetna ochrona przed deszczem, słońcem lub po prostu do zabawy. Dzięki jasnym i żywym kolorom jest łatwa do rozpoznania z daleka. Doskonały dodatek do pokoju dziecięcego lub dla małych dzieci w wieku szkolnym. Parasolka dziecięca ma długość 70 cm i jest odpowiednia dla dzieci od 3 lat. Czytaj więcej

Dostępność: W magazynie

Na stanie: 12 szt

Dostarczymy w dniu: 26.4.2024

Dodatkowe informacje

Kod produktu: 16232
Kod produkcji: 61/1960
Materiał: 100% Poliester, Metal
Szerokość: 60 cm
Wzrost: 60 cm
Przeciętny: 70 cm
Kolor: Żółty
Kategoria wiekowa: 3+
Waga: 0,260 kg
Zawartość opakowania: 1 szt

Dyskusja (0)

Nowy komentarz

Kod kontrolny

i

* (Obowiązkowe)

Pytanie o produkt

Nowe pytanie dotyczące produktu

Kod kontrolny

i

* (Obowiązkowe)

Podobne produkty

Preferencje dotyczące prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.

Polityka ochrony danych osobowych

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się