Dodatkowe informacje
| EAN: | 814229002079 |
| Kod produktu: | 15930 |
| Materiał: | Porcelana |
| Szerokość: | 9,2 cm |
| Wzrost: | 10 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Waga: | 0,460 kg |
| Objętość: | 400 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | The U.P.G. |
| EAN: | 814229002079 |
| Kod produktu: | 15930 |
| Materiał: | Porcelana |
| Szerokość: | 9,2 cm |
| Wzrost: | 10 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Wersja językowa: | Angielska |
| Waga: | 0,460 kg |
| Objętość: | 400 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | The U.P.G. |
69,01 zł s VAT
35,59 zł s VAT
39,74 zł s VAT
89,31 zł s VAT
34,92 zł s VAT
60,49 zł s VAT
29,70 zł s VAT
29,70 zł s VAT
98,26 zł s VAT
98,26 zł s VAT
28,61 zł s VAT
71,63 zł s VAT
53,72 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz