Dodatkowe informacje
| EAN: | 4029811468331 |
| Kod produktu: | 14929 |
| Kod produkcji: | 78/8374 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 8 cm |
| Wzrost: | 9,5 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,340 kg |
| Objętość: | 300 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
| EAN: | 4029811468331 |
| Kod produktu: | 14929 |
| Kod produkcji: | 78/8374 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 8 cm |
| Wzrost: | 9,5 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,340 kg |
| Objętość: | 300 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Out Of The Blue |
28,91 zł s VAT
35,29 zł s VAT
69,74 zł s VAT
96,89 zł s VAT
35,97 zł s VAT
90,26 zł s VAT
63,79 zł s VAT
46,57 zł s VAT
61,13 zł s VAT
90,26 zł s VAT
40,61 zł s VAT
30,02 zł s VAT
30,02 zł s VAT
99,31 zł s VAT
99,31 zł s VAT
40,83 zł s VAT
65,33 zł s VAT
37,96 zł s VAT
72,39 zł s VAT
54,29 zł s VAT
63,78 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz