Dodatkowe informacje
| EAN: | 8030310282188 |
| Kod produktu: | 858 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 42,5 cm |
| Wzrost: | 50 cm |
| Kolor: | Czerwony |
| Licencja: | Little Red Riding Hood |
| Waga: | 0,050 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Itati |
| EAN: | 8030310282188 |
| Kod produktu: | 858 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 42,5 cm |
| Wzrost: | 50 cm |
| Kolor: | Czerwony |
| Licencja: | Little Red Riding Hood |
| Waga: | 0,050 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Itati |
38,03 zł s VAT
38,03 zł s VAT
35,39 zł s VAT
13,55 zł s VAT
20,98 zł s VAT
44,58 zł s VAT
43,05 zł s VAT
44,58 zł s VAT
40,43 zł s VAT
33,65 zł s VAT
35,84 zł s VAT
38,03 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz