Dodatkowe informacje
| EAN: | 8592539165128 |
| Kod produktu: | 5380 |
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wzrost: | 73 cm |
| Rozmiar: | L |
| Kolor: | Czarny |
| Wersja językowa: | Słowacka |
| Waga: | 0,220 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Divja |
| EAN: | 8592539165128 |
| Kod produktu: | 5380 |
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Szerokość: | 54 cm |
| Wzrost: | 73 cm |
| Rozmiar: | L |
| Kolor: | Czarny |
| Wersja językowa: | Słowacka |
| Waga: | 0,220 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Divja |
26,09 zł s VAT
43,48 zł s VAT Rabat 40%
26,09 zł s VAT
43,48 zł s VAT Rabat 40%
26,09 zł s VAT
43,48 zł s VAT Rabat 40%
31,24 zł s VAT
52,07 zł s VAT Rabat 40%
31,25 zł s VAT
52,09 zł s VAT Rabat 40%
32,44 zł s VAT
54,07 zł s VAT Rabat 40%
31,25 zł s VAT
52,09 zł s VAT Rabat 40%
33,90 zł s VAT
56,50 zł s VAT Rabat 40%
32,44 zł s VAT
54,07 zł s VAT Rabat 40%
32,44 zł s VAT
54,07 zł s VAT Rabat 40%
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz