Dodatkowe informacje
| EAN: | 5906361450025 |
| Kod produktu: | 19747 |
| Kod produkcji: | GAD03006 |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Plastik |
| Szerokość: | 6,5 cm |
| Wzrost: | 23,5 cm |
| Głębokość: | 6,5 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Waga: | 0,250 kg |
| Objętość: | 350 ml |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |










Nowy komentarz