Dodatkowe informacje
| EAN: | 5905742040817 |
| Kod produktu: | 19718 |
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wzrost: | 140 cm |
| Kolor: | Wielobarwny |
| Licencja: | Bing |
| Waga: | 0,300 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Carbotex |
| EAN: | 5905742040817 |
| Kod produktu: | 19718 |
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wzrost: | 140 cm |
| Kolor: | Wielobarwny |
| Licencja: | Bing |
| Waga: | 0,300 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Carbotex |
56,61 zł s VAT
39,63 zł s VAT
56,61 zł s VAT Rabat 30%
53,75 zł s VAT
53,75 zł s VAT
56,61 zł s VAT
45,29 zł s VAT
56,61 zł s VAT Rabat 20%
53,10 zł s VAT
53,10 zł s VAT
53,75 zł s VAT
56,61 zł s VAT
56,61 zł s VAT
53,75 zł s VAT
84,26 zł s VAT
57,49 zł s VAT
61,22 zł s VAT
67,14 zł s VAT
62,75 zł s VAT
66,48 zł s VAT
63,63 zł s VAT
53,75 zł s VAT
53,75 zł s VAT
53,75 zł s VAT
53,75 zł s VAT
53,10 zł s VAT
68,46 zł s VAT
57,49 zł s VAT
56,61 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz