Dodatkowe informacje
| EAN: | 8712645316140 |
| Kod produktu: | 19561 |
| Kod produkcji: | 428-00390 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wzrost: | 41 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Waga: | 1,580 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Vadobag |
| EAN: | 8712645316140 |
| Kod produktu: | 19561 |
| Kod produkcji: | 428-00390 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wzrost: | 41 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Waga: | 1,580 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Vadobag |
107,51 zł s VAT
170,70 zł s VAT
100,71 zł s VAT
129,19 zł s VAT
161,49 zł s VAT Rabat 20%
105,10 zł s VAT
147,01 zł s VAT
96,32 zł s VAT
161,49 zł s VAT
107,50 zł s VAT
82,94 zł s VAT
74,16 zł s VAT
96,32 zł s VAT
170,71 zł s VAT
170,71 zł s VAT
166,10 zł s VAT
108,85 zł s VAT
152,71 zł s VAT
170,70 zł s VAT
188,69 zł s VAT
188,69 zł s VAT
119,14 zł s VAT
372,79 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz