Dodatkowe informacje
| EAN: | 5906660867104 |
| Kod produktu: | 19508 |
| Kod produkcji: | GAD02981 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 24,5 cm |
| Wzrost: | 33 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,150 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
| EAN: | 5906660867104 |
| Kod produktu: | 19508 |
| Kod produkcji: | GAD02981 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 24,5 cm |
| Wzrost: | 33 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,150 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Froster |
35,53 zł s VAT
74,60 zł s VAT
74,60 zł s VAT
53,75 zł s VAT
76,80 zł s VAT
15,80 zł s VAT
15,80 zł s VAT
69,77 zł s VAT
62,75 zł s VAT
62,75 zł s VAT
28,74 zł s VAT
25,23 zł s VAT
15,80 zł s VAT
18,87 zł s VAT
74,16 zł s VAT
47,17 zł s VAT
107,73 zł s VAT
107,73 zł s VAT
53,75 zł s VAT
63,63 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz