Dodatkowe informacje
| EAN: | 8712645293083 |
| Kod produktu: | 19278 |
| Kod produkcji: | 428-3422 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 22 cm |
| Wzrost: | 31 cm |
| Głębokość: | 9 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Waga: | 0,240 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Vadobag |
| EAN: | 8712645293083 |
| Kod produktu: | 19278 |
| Kod produkcji: | 428-3422 |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Szerokość: | 22 cm |
| Wzrost: | 31 cm |
| Głębokość: | 9 cm |
| Kolor: | Różowy |
| Waga: | 0,240 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Vadobag |
66,70 zł s VAT
62,34 zł s VAT
67,79 zł s VAT
67,79 zł s VAT
68,45 zł s VAT
68,45 zł s VAT
68,88 zł s VAT
68,88 zł s VAT
69,32 zł s VAT
63 zł s VAT
74,12 zł s VAT Rabat 15%
75,21 zł s VAT
53,40 zł s VAT
97,44 zł s VAT
69,32 zł s VAT
69,32 zł s VAT
69,32 zł s VAT
72,37 zł s VAT
63,46 zł s VAT
56,46 zł s VAT
58,86 zł s VAT
68,88 zł s VAT
68,88 zł s VAT
68,88 zł s VAT
63,65 zł s VAT
74,12 zł s VAT
71,28 zł s VAT
69,32 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz