Dodatkowe informacje
| EAN: | 4007698193799 |
| Kod produktu: | 19129 |
| Kod produkcji: | 10019379 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 10 cm |
| Wzrost: | 10 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | Wielobarwny |
| Waga: | 0,500 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
| EAN: | 4007698193799 |
| Kod produktu: | 19129 |
| Kod produkcji: | 10019379 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 10 cm |
| Wzrost: | 10 cm |
| Głębokość: | 10 cm |
| Kolor: | Wielobarwny |
| Waga: | 0,500 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | G.Wurm |
56,17 zł s VAT
59,90 zł s VAT
35,76 zł s VAT
78,55 zł s VAT
109,05 zł s VAT
41,47 zł s VAT
85,13 zł s VAT
119,80 zł s VAT
107,28 zł s VAT
21,94 zł s VAT
60,34 zł s VAT
37,30 zł s VAT
37,30 zł s VAT
47,17 zł s VAT
47,17 zł s VAT
82,72 zł s VAT
66,70 zł s VAT
47,17 zł s VAT
67,58 zł s VAT
118,27 zł s VAT
118,27 zł s VAT
47,17 zł s VAT
47,17 zł s VAT
65,17 zł s VAT
63,87 zł s VAT
67,58 zł s VAT
51,78 zł s VAT
41,47 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz