Dodatkowe informacje
| EAN: | 8592753032213 |
| Kod produktu: | 17307 |
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wzrost: | 140 cm |
| Kolor: | Turkusowy |
| Licencja: | Princess |
| Waga: | 0,300 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Jerry Fabrics |
| EAN: | 8592753032213 |
| Kod produktu: | 17307 |
| Materiał: | 100% Bawełna |
| Szerokość: | 70 cm |
| Wzrost: | 140 cm |
| Kolor: | Turkusowy |
| Licencja: | Princess |
| Waga: | 0,300 kg |
| Zawartość opakowania: | 1 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Jerry Fabrics |
80,20 zł s VAT
71,04 zł s VAT
36,90 zł s VAT
52,72 zł s VAT Rabat 30%
58,63 zł s VAT
58,63 zł s VAT
83,69 zł s VAT
62,32 zł s VAT
66,69 zł s VAT
63,20 zł s VAT
65,16 zł s VAT
57,75 zł s VAT
55,79 zł s VAT
51,43 zł s VAT
72,79 zł s VAT
72,79 zł s VAT
70,61 zł s VAT
72,79 zł s VAT
56,23 zł s VAT
51,87 zł s VAT
48,38 zł s VAT
51,43 zł s VAT
68 zł s VAT
53,39 zł s VAT
57,10 zł s VAT
64,29 zł s VAT
57,54 zł s VAT
66,25 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz