Dodatkowe informacje
| EAN: | 5903181049934 |
| Kod produktu: | 17285 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 6,5 cm |
| Wzrost: | 10 cm |
| Głębokość: | 5,5 cm |
| Kolor: | Biały, Czarny |
| Waga: | 0,264 kg |
| Zawartość opakowania: | 2 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
| EAN: | 5903181049934 |
| Kod produktu: | 17285 |
| Materiał: | Ceramika |
| Szerokość: | 6,5 cm |
| Wzrost: | 10 cm |
| Głębokość: | 5,5 cm |
| Kolor: | Biały, Czarny |
| Waga: | 0,264 kg |
| Zawartość opakowania: | 2 szt |
| Osoba odpowiedzialna w UE: | Gadget Master |
22,60 zł s VAT
26,09 zł s VAT
34,23 zł s VAT
26,09 zł s VAT
47,83 zł s VAT
21,94 zł s VAT
32,47 zł s VAT
35,98 zł s VAT
89,74 zł s VAT
55,29 zł s VAT
55,29 zł s VAT
40,59 zł s VAT
23,48 zł s VAT
24,57 zł s VAT
28,08 zł s VAT
25,45 zł s VAT
85,13 zł s VAT
31,16 zł s VAT
53,98 zł s VAT
47,17 zł s VAT
69,34 zł s VAT
Używamy plików cookie, aby usprawnić twoją wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane o jej użytkowaniu. Możemy w tym celu korzystać z narzędzi i usług firm trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane partnerom w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie", wyrażasz zgodę na takie przetwarzanie. Poniżej możesz znaleźć szczegółowe informacje lub edytować swoje preferencje.
Nowy komentarz